تاریخ: 15 Nov 2023
تعداد بازدید: 443

فراخوان انتخاب پژوهشگران نمونه دانشکده‌ها، دانشگاه و طرح‌های پژوهشی کاربردی (اساتید فناور)

حوزه معاونت آموزش و پژوهشی هر ساله به منظور تشویق پژوهشگران و قدردانی و ارج نهادن به کوشش¬های علمی آنان، در هفته پژوهش و فناوری (21 تا 27 آذر ماه) نسبت به معرفی پژوهشگران نمونه دانشگاه اقدام می¬نماید. 

در سال جاری نیز، نهمین جشنواره پژوهش و فناوری دانشگاه به منظور انتخاب پژوهشگران نمونه دانشکده­ها، دانشگاه­ و طرح­های پژوهشی کاربردی (اساتید فناور) در سطح اعضای هیأت علمی، در دستور کار امور پژوهش و فناوری دانشگاه قرار دارد.

لازم به ذکر است شیوه­ی امتیازدهی فعالیت­های پژوهشی اعضای هیأت علمی، طبق آیین­نامه انتخاب پژوهشگر نمونه دانشگاه بر مبنای اطلاعات ثبت شده درزیر سیستم پژوهشی سامانه گلستان در بازه­ی پنج ساله منتهی به شهریور سال 1401 از تاریخ 01/07/1396 لغایت 31/06/1401 است. بدینوسیله تقاضامند است اعضای هیأت علمی متقاضی، نسبت به تکمیل اطلاعات پژوهشی مربوط به پنج سال منتهی به شهریور خود در زیر سیستم پژوهشی سامانه گلستان طبق برنامه زمان­بندی اقدام نموده و با انجام گروه­بندی مربوطه (با عنوان جشنواره پژوهشگران دانشگاه- سال 1401) آمادگی خود جهت شرکت در فراخوان پژوهشگر نمونه دانشگاه یا دانشکده­ها را اعلام نمایند.­
 
فرم تقاضای پژوهشگر نمونه